Tipování BWIN
  Tipování přes internet Sázková kancelář Kasino Poker Společnost BWIN Registrace
 
 

SÁZKOVÁ KANCELÁŘ

Co všechno v sázková kanceláři BWIN najdete vám nyní přiblížíme.

Fotbal: Nabídka fotbalových zápasů z celé Evropy – například na Corgoň ligu, Bundesligu, Premier League, Serie A a samozřejmě Ligu mistrů, Pohár UEFA a ME.

BWIN má fotbalové sázky pro každou příležitost. A to není všechno! Během TOP zápasů můžete podávat svoje tipy také live!

Lední hokej: U BWIN najdete sázky na zápasy NHL (také zápasy play-off a o Stanley Cup), NCAA, MS, IIHF, ZOH a všechny evropské ligy: (českou a slovenskou extraligu, ruskou KHL, německou DEL a mnoho jiných). Tipujte na vítěze, třetiny, spreads a góly!

Tenis: Sázky a kurzy na všechny turnaje ATP a WTA včetně grand--slamových turnajů jako: Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open a k tomu Fed Cup a Daviscup. Vsaďte si na vítěze / vítězku, počet setů, vítěze/vítězky turnajů a mnoho dalších!

Basketbal: Zda už jde o NBA, BBL, MS nebo Eurobasket, skuteční fanouškové basketbalu vsázejí u BWIN. V nabídce najdete online kurzy na nejdůležitější basketbalové utkání s Money Line (sázka na vítěze), spreads (hendikepové sázky), kombi sázky, sázky na celkové skóre a na čtvrtiny – jednoduše si to zkuste s námi a tipujte!

A toto je jen základní nabídka, dále s BWIN můžete tipovat na:
Házenou, volejbal, formuli 1, motocykly, rally, basebal, alpské lyžování, americký fotbal, aussie rules, běh na lyžích, biatlon, bojové sporty, bowis, box, cyklistiku, dostihy, dostihy chrtů, futsal, galské sporty, golf, halový fotbal, kriket, lehkou atletiku, motosport, NASCAR, pokrové sázky, politiku, rugby, snooker, šipky a jiné.

Nabídka je skutečně pestrá.

  BWIN
 
Registrace BWIN
 
Kurzová nabídka
 
Poker BWIN
 
BWIN
 
>> Nahlédnout do BWIN >>
Lopta
Bezpecnost