Tipování BWIN
  Tipování přes internet Sázková kancelář Kasino Poker Společnost BWIN Registrace
 
 

POKER

Pokr se může pyšnit titulem nejoblíbenější kartová hra. Členové pokrové rodiny stále přibývají také kvůli jednoduchosti a preciznosti této skvělé hry.

Naučit se hrát pokr je velmi jednoduché a společnost BWIN dokonce zdarma poskytuje také školu pokru, kde je všechno podrobně vysvětlené ve video manuálu. Díky tomuto zábavnému videu poznáte pravidla pokru během pěti minut a ještě se dobře pobavíte.

Varianty online pokru:

Texas Holdem - Nejoblíbenější typ pokru je nesporně Texas Holdem, zkráceně Holdem. Každý hráč (hráčů je max. deset) dostane 2 karty, které vidí jenom on. Dalších 5 karet přijde postupně na stůl a tyto karty vidí všichni. Postupně jsou 4 sázková kola.

Omaha - Při Omaze má každý hráč až 4 vlastní karty a dalších 5 je na stole. To otvírá možnost pro mnohem více kombinací. Výherní kombinaci musíte vyložit ze 2 karet v ruce a 3 na stole.

Omaha Hi/Lo - probíhá, což se týká samostatné hry, stejně jako Omaha. Ale pozor. Bank nevyhrává jenom nejlepší kombinace. V případě, že někdo vyloží nejnižší kombinaci, bank se dělí na 2 poloviny a nejlepší a nejhorší kombinace vyhrávají po polovině banku.

Five Card Draw - jinak 5 kartový pokr je typ pokru, který asi v mírně pozměněných pravidlech zná každý, kdo se zajímá o pokr. Rozdává se 5 karet každému hráči, které vidí jen hráč, kterému patří.

Seven Card Stud - každý hráč dostane postupně 7 karet. Tři karty se rozdají lícem dolů a 4 lícem nahoru tak, aby je viděli všichni hráči. Finální kombinaci může hráč vyložit z libovolných karet.

  BWIN
 
 
Kurzová nabídka
 
Poker BWIN
 
BWIN
 
>> Nahlédnout do BWIN poker herne >>
Lopta
Bezpecnost