Tipování BWIN
  Tipování přes internet Sázková kancelář Kasino Poker Společnosť BWIN Registrace
 
 

SPOLEČNOST BWIN

Společnost BWIN International Ltd. byla založena v roce 1999 a její sídlo se nachází ve Vídni. Je vedena zkušeným a sehraným týmem manažerů. Členové managementu se opírají o bohaté zkušenosti ze své pracovní oblasti. Díky této sestavě řídícího týmu jsou možné urychlit a díky dynamickému růstu odpovídající procesy rozhodování.

Zkušení bookmakeři pro vás denně sestavují kurzy až na 8000 sázek z více než 30 druhů sportů.

Oddělení podpory a služeb zákazníků se skládá z mnohojazyčného týmu, který se 24 hodin denně stará o vybavení a zodpovězení všech zákaznických dotazů, a to ve všech světových jazycích, které webová stránka BWIN nabízí.

Ochrana údajů

Ochrana údajů BWIN International Ltd. dodržuje evropské směrnice, týkající se e-commerce. Zabezpečuje nejvyšší možnou ochranu zákaznických údajů před ztrátou, neoprávněným přístupem a nahlédnutí do údajů třetími osobami nebo i jinými způsoby ohrožení.

Společnost BWIN sponzoruje a podporuje všechny největší sportovní akce, asociace a sportovní kluby. Například: Fotbal – sponzor Real Madrid a AC Milano – tam, kde je název BWIN, je schován i ten nejlepší fotbal. Basketbal – BWIN je partner světové asociace FIBA Motocykly – dlouhodobý sponzor králů rychlosti Moto GP. Skoky na lyžích nebo kitesurfing – jednoduše všude tam, kde se píší dějiny sportu je BWIN sponzorem číslo jedna.

Společnost BWIN poskytuje všechno co má největší sázková kancelář poskytovat.

  BWIN
 
Registrace BWIN
 
Kurzová ponuka
 
Poker BWIN
 
BWIN
 
>> Nahlédnout do BWIN >>
Lopta
Bezpecnost